بدون دیدگاه

دانلود ویژه برنامه های شب یلدا ۹۶

ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا ۹۶ +مجریان و ساعت پخش

ویژه برنامه شبکه های تلویزیون برای شب یلدا ۱۳۹۶

معرفی ویژه برنامه شبکه های تلویزیون برای شب یلدا ۱۳۹۶

برنامه های شب یلدا ۹۶

همه ساله شبکه های مختلف ویژه برنامه هایی مختص شب یلدا که بلندترین شب سال محسوب میگردد را تدارک می بینند تا خانواده در کنار هم به تماشای این برنامه بنشینند.

امسال هم نیز شبکه های مختلف سیما برنامه های متنوعی را برای پخش در شب یلدا ۱۳۹۶ آماده کرده اند که مجریان سرشناس اجرا آنها را برعهده دارند که باید دید کدام یک موفق تر عمل میکنند.

===================================

امسال برای شب یلدا حدود شش برنامه زنده با حضور مجریانی چون سید علی ضیاء، محمد رضا علی مردانی، حسین رفیعی، محمد جعفر خسروی، پدرام کریمی و امیر احمدی تدارک دیده است که به روی آنتن می برد.

در میان شبکه های سراسری، شبکه تهران ویژه برنامه ای را برای شب یلدا ندارد و به پخش تله فیلم یک روز به یادماندنی با بازی حمید لولایی و مهران غفوریان بسنده می کند. این فیلم با ساختار خانوادگی شنبه، ۳۰ آذر ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه پخش می شود.

شبکه چهار سیما نیز قرار است در شب یلدا ویژه برنامه سال گذشته اش را تکرار کند. «سبز، سرخ، شیرین» به تهیه کنندگی حسین مسافرآستانه که برای شب یلدای سال گذشته شبکه چهار تهیه شده بود، امسال هم پخش می شود.

شبکه «نسیم» که به عنوان شبکه نشاط و سرگرمی از آن یاد می شود در پخش آزمایشی خود قرار است یک برنامه زنده با حضور هنرمندان تلویزیون را در شب یلدا به روی آنتن ببرد.

«نسیم یلدایی» با اجرای محمدرضا علی مردانی همراه خواهد بود. این برنامه شنبه شب ساعت ۲۲ به شکل زنده به روی آنتن می رود، ضمن اینکه قرار است با حضور هنرمندان تلویزیون همراه باشد.

شبکه یک، ویژه برنامه «شب چره» (به معنی شب نشینی) را جمعه شب ساعت ۲۳ تا ۲ بامداد پخش می کند.

این شبکه مهمان هایی از جمله رضا صادقی، جمشید مشایخی به همراه همسرش را به این برنامه دعوت کرده است.

همچنین پخش گزارش هایی از کسانی که کنار خانواده هایشان نیستند از جمله آتش نشان ها، ماموران نیروی انتظامی و سالمندان خانه سالمندان از دیگر بخش های ویژه برنامه شب چله شبکه یک است.

برنامه «زنده باد زندگی» که هر شب ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما زنده پخش می شود، در شب یلدا نیز به شکل ویژه به روی آنتن می رود. این برنامه با اجرای محمد جعفر خسروی همراه است.

همچنین «برف می بارد» عنوان ویژه برنامه شبکه سه سیما در شب یلداست که قرار است به شکل زنده با اجرای سید علی ضیاء به روی آنتن برود. این برنامه توسط علی زاهدی تهیه خواهد شد.

برنامه «رادیو هفت» به تهیه کنندگی و کارگردانی منصور ضابطیان که هرشب ساعت ۲۳ به روی آنتن می رود، در شب یلدای امسال به خاطره گویی رزمندگان و هنرمندان می پردازد.

همچنین شبکه جام جم قرار است در شب یلدا ویژه برنامه ای را با اجرای مجریان حسین رفیعی و امیر احمدی به روی آنتن ببرد. ویژه برنامه شبکه جام جم از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ امداد با مخاطبان همراه است.

مطالب پیشنهادی

پسورد فایل : par1film.ir
گزارش لینک خراب
  • ارسال شده توسط :
    3TARE
  • تعداد بازدید :
اشتراک گذاری
نوشته‌های پیوسته